DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Výroční zpráva FPV

Informace o projektu

Výroční zpráva FPV

Fond Pojištění VkladůFond Pojištění Vkladů je instituce poskytující náhrady vlastníkům vkladů u bank a stavebních spořitelen, které nemohly dostát svým závazkům. Stav hospodaření fondu je shrnutý ve Výroční zprávě, vydané vždy za uplynulý rok, a to ve české a anglické jazykové mutaci. Tentokrát byla vybrána netradiční cesta zpracování v podobě elektronické na CD nosiči. Studio Destiny vytvořilo originální vzhled pro odlehčení tématu a podkreslení důležitých informací obsažených ve zprávě. Součástí projektu bylo vytvoření i nevšedního obalu a potisku CD nosiče.

Co je cílem:

Cílem projektu je sdělit informace týkající se hospodaření a výsledků fondu. Grafický design zpracování zásadně podpořil prezentaci číselných tabulek a textových informací.

Jaký je výsledek:

Neotřelé grafické zpracování společně s kvalitním tiskem obalu a potisku CD, společně tvoří z Výroční zprávy Fondu Pojištění Vkladů kvalitní informativní dokument, který zaujme nejen svým faktickým obsahem.

Zadavatel projektu:
Font Pojištění VkladůFont Pojištění Vkladů

Náhledy projektu:

Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled
ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.