DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Golfová škola Petra Mrůzka

Informace o projektu

Golfová škola Petra Mrůzka - trilogie

V roce 2000 byl natočen pilotní snímek pořad projektu Golfová škola Petra Mrůzka s podtitulem "Základy hry".
Snímek se setkal s pozitivní reakcí nejen mezi začínajícími golfisty, ale i v řadách golfové odborné veřejnosti. Profesionálními trenéry byl doporučován jako vhodný doplněk tréninku pod odborným vedením. To bylo zásadním důvodem pro vytvoření dalších dvou dílů Golfové školy, nazvané "Krátká hra" a "Pravidla a etiketa golfu". Tyto dva nové díly jsou nyní v prodeji a první díl, "Základy hry", byl digitálně remasterován a doplňuje nové díly, jako bonusové DVD.

Co je cílem

Společnost MILDPRODUCTIONMILDPRODUCTION, v čele s panem Doležalem, se na Studio DESTINY obrátilo s požadavky na vytvoření nového image projektu Golfové školy Petra Mrůzka a vytvoření kompletních propagačních materiálů.

Jaký je výsledek

Petr Mrůzek

Projekt Golfová škola Petra Mrůzka má nyní "nový kabát" a celkový vzhled jednotlivých dílů byl sjednocen. Ucelená koncepce designu má za následek snadnou identifikaci projektu a tedy i podporu prodeje.

Další nové díly tohoto úspěšného výukového pořadu a veškeré materiály v souvislosti s Golfovou školou budou respektovat nově vytvořenou image a tedy i kvalitu zpracování, kterou projekt svým fanouškům nabídl.

JAK HODNOTÍ PROJEKT ZADAVATEL

MILDPRODUCTION

„Studio DESTINY vytvořilo během krátké doby velmi kvalitní a atraktivní grafický design tiskovin, přebalů a DVD potisků k projektu "Golfová škola Petra Mrůzka". Tento design nepochybně přispívá k úspěšné distribuci a povědomí o projektu.

S radostí mohu jejich služby doporučit.“

Miloslav Doležal producent
MILDPRODUCTION

Objednávky a distribuce DVD

Videopořad je určen pro cílenou distribuci v "golfshopech" a na golfových hřištích v celé ČR, ve spolupráci s předními distributory golfových potřeb. Současně je zajištěn i internetový prodej ve více než deseti e-shopech.

Objednávky jednotlivých dílů projektu Golfové školy můžete také provést přímo na stránkách společnosti MILDPRODUCTION. Otevřít objednávkový formulářOtevřít objednávkový formulář

Poznámka: Studio DESTINY není provozovatelem objednávkového systému a není zodopvědné za jeho funkčnost nebo případné reklamace.

Zadavatel projektu:
MILDPRODUCTIONMILDPRODUCTION Internetová adresa projektu:
www.mildproduction.com/golfovaskola/www.mildproduction.com/
golfovaskola

Náhledy projektu

Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled
ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.