DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Expozice HONMA a GPP
Golf Show 2007

Informace o projektu

České zastoupení japonské firmy HONMA GOLF CO,.LTDHONMA GOLF CO,.LTD se zúčastnilo výstavy Golf Show 2007Golf Show 2007, která je každým rokem více oblíbená u příznivců golfu všech generací. Studio DESTINY jako hlavní dodavatel veškeré propagace a reklamy pro zastoupení HONMA, mělo za úkol vytvořit ucelené představení této značky široké veřejnosti, specielně pak nové série Honma BeresBeres pro rok 2007. Úkol byl o to těžší, že výstavy se společně zúčastnil i náš další klient, golfový resort Golf Park PlzeňGolf Park Plzeň.

Co je cílem:

Výstavy Golf Show se zúčastňuje každoročně spousta firem s golfovým vybavením a také několik golfových hřišť. Cílem bylo oba naše klienty, HONMA a Golf Park Plzeň, odlišit stylem prezentace od ostatních vystavovatelů.

Jaký je výsledek:

Atypicky řešená expozice splnila svůj účel a naše klienty na výstavě bylo těžké přehlédnout. Doplnili jsme prezentaci tištěnými materiály v jednotném designu s expozicí a pro společnost HONMA jsme vytvořili propagační video, které bylo promítáno na plazmové obrazovce po celou dobu výstavy.

Výstavu navštívil i obchodní ředitel japonské hlavní pobočky HONMA GOLF CO,.LTDHONMA GOLF CO,.LTD, pan Masanao Hayashi, který velmi kladně hodnotil práci Studia DESTINY na kompletním Corporate Identity českého zastoupení značky HONMA.

Úspěšný byl také u návštěvníků výstavy Golf Park Club MagazineGolf Park Club Magazine, časopis plzeňského golfového resortu, který Studio DESTINY komplatně připravuje a který slavil úspěch i na výstavě ve Španělsku.

Prohlédněte si také další projekty tohoto klienta:

Zadavatel projektu:
HONMAwww.honma.cz Golf Park Plzeňwww.golfplzen.cz

Expozice:

3D mpdel expozice:

Otevřít náhled

Reálné foto expozice:

Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled

Stavba expozice:

Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled

Foto z výstavy:

Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
Otevřít náhled
ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.