DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Webové stránky NEVUS

Informace o projektu

NEVUS

Společnost NEVUS DesignNEVUS Design vytváří individuální vzhled laptopů. Originální vzezření a precizní zpracovaní dává produktům NEVUS svou jedinečnost a zcela vyplňuje dosavadní mezeru na trhu v této oblasti všedního vhledu laptopů. Webová prezentace jen podtrhuje úspěchy společnosti NEVUS Design a poskytuje informace potencionálním klientům, hledajícím originální vzhled laptopů.

Co je cílem:

Hlavním cílem webových stránek bylo vytvořit čistý design, který nechá vyniknout fotografiím produktů NEVUS. Prezentace je v celém svém rozsahu doplněná animacemi vytvořenými technologií Adobe FlashAdobe Flash a díky tomu zajímavou formou vystupují precizní detaily jednotlivých produktů NEVUS. Celý projekt měl od samého začátku přesvědčit klienta, že společnost NEVUS je opravdovým profesionálem v oboru designu. Proto byly pro fotografie zvoleny, místo klasického atelieru, prezentační prostory Showroomu firmy de.faktode.fakto.

Jaký je výsledek:

Zpracování prezentace v pěti jazykových mutacích zcela respektuje designovou linku Corporate identity společnosti NEVUS a nevšedně ji prezentuje vůči jejím klientům. Pro vytvoření prezentace využilo Studio Destiny všech znalostí z oboru Web Developmentu a grafického designu.

Zadavatel projektu:
NEVUS DesignNEVUS Design

Náhledy projektu:

Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled Otevřít náhled
ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.