DESTINY - Reklamní studio s.r.o.

Volvo Masters Amateur

Informace o projektu

Volvo Masters AmateurVolvo Masters Amateur je světová prestižní golfová soutěž pořádaná již od roku 1988. V roce 2005 byla organizována poprvé i v České republice a pořadatelem soutěže je společnost Volvo Masters AmateurVolvo Auto Czech, s.r.o., hlavní importér vozů značky Volvo pro Českou republiku.

Studio Destiny se zavázalo pro společnost Volvo Auto Czech, s.r.o. vytvořit spolehlivou aplikaci, která organizátorům soutěže usnadní práci a ušetří čas.

Co je cílem:

Organizace turnajů této velikosti je náročná pro jejich pořadatele ve všech směrech. Aplikace má za svůj cíl ulehčit a zpřehlednit pořadatelům organizační záležitosti, snížení časové a finanční náročnosti celkové přípravy soutěží, hráčům poskytnout maximální pohodlí při registracích do turnajů a informovat o dění kolem Volvo Masters Amateur.

Jaký je výsledek:

ball

Aplikace Volvo Masters AmateurVolvo Masters Amateur má dnes za sebou již rok fungování, které proběhlo bez sebemenších zádrhelů a v naprosté spolehlivosti. Jednoduché a intuitivní ovládání aplikace pro její uživatele společně s centrální správou všech údajů o hráčích a turnajích jsou díky aplikaci ušetření času a finančních prostředků. I nadále se Studio Destiny podílí na aktualizacích statické části stránek a celkově technicky fungování projektu zastřešuje.

JAK HODNOTÍ PROJEKT ZADAVATEL

Volvo Auto Czech, s.r.o.

„Náš dodavatel, firma Studio Destiny, dokázala během krátkého časového úseku vytvořit velmi kvalitní a obsahově dobře zpracovanou prezentaci k projektuVolvo Masters AmateurVolvo Masters Amateur, který měl v roce 2005 českou premiéru. S komunikací a pracovními výsledky Studia Destiny jsme velmi spokojeni.“

Sylva Webster Sales Promotion Specialist
Volvo Auto Czech, s.r.o.
Internetová adresa projektu:
Volvo Masters Amateurwww.volvodirect.cz/vma Zadavatel projektu:
Volvo Masters AmateurVolvo Auto Czech, s.r.o.

Náhledy projektu

Vstupní stránka veřejné části projektu Volvo Masters Amateur.

Otevřít náhled

Náhled statické stránky s informacemi o soutěži.

Otevřít náhled

Administrační část:

Administrační prostředí aplikace. Výpis registrovaných hráčů.

Otevřít náhled

Administrační prostředí aplikace. Vytvoření nového turnaje.

Otevřít náhled
ikona = odkaz se otevře v rámci stránek Studia Destiny. ikona = odkaz se otevře do nového okna. ikona = odkaz vede mimo webové stránky Studia Destiny.
Copyright © 1992– DESTINY reklamní studio s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Stránky jsou XHTML 1.0 Strict validní.